HP و HTC برای ساختن کامپیوتر های مناسب برای بازی های واقعیت مجازی همکاری میکنند!

HP و HTC برای ساختن کامپیوتر های مناسب برای بازی های واقعیت مجازی همکاری میکنند!Reviewed by سید سجاد غلام پور on Jul 24Rating:

واضح می باشد که باید برای بازی کردن بازی های واقعیت مجازی باید کامپیوتر قدرتمندی داشت . بسیاری از کامپیوتر ها هم قدرت کافی برای اجرای چنین بازی هایی را ندارند و هم اگر بخواهیم آن ها را بروز کنیم باید هزینه زیادی بپردازیم . به همین دلیل دو شرکت HTC و HP تصمیم گرفته اند که با همکاری با یکدیگر ، کامپیوتر های مناسبی را در اختیار کاربران خود قرار بدهند .

این دو شرکت قصد دارند کامپیوتر مناسب برای هدست واقعیت مجازی Vive را تولید و پخش کنند . شرکت HP کامپیوتر مورد نیاز برای هدست واقعی مجازی HTC را تولید خواهد کرد تا افرادی که می خواهند از این تکنولوژی بهره ببرند به مشکل بر نخورند و یکی از این سیستم های آماده را برای واقعیت مجازی تهیه نمایند .

البته هنوز دو شرکت HP و HTC این خبر را تایید نکرده اند اما به احتمال زیاد واقعیست و بزودی شاهد عرضه کامپیوتر های HP برای HTC Vive خواهیم بود .شرکت MSI چندی پیش خبر داد که قصد عرضه لپ تاپ مخصوص برای این هدست را دارد . پس بعید نیست که HP چنین کاری کند .

منبع: Poketnow

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *