آلبوم منشور از کاوه یغمایی مجوز انتشار گرفت !

آلبوم منشور از کاوه یغمایی مجوز انتشار گرفت !Reviewed by سید سجاد غلام پور on Jul 26Rating:

سرانجام با اعلام دفتر موسیقی وزارت ارشاد آلبوم کاوه یغمایی به نام منشور مجوز انتشار دریافت کرد .

صبح امروز این خبر از دفتر موسیقی وزارت ارشاد پخش شد که آلبوم کاوه یغمایی با آهنگسازی خود کاوه یغمایی مجوز انتشار دریافت کرد .

کاوه یغمایی در آلبوم منشور که آهنگ سازی آن را خودش انجام داده است از اشعار روزبه بمانی ، حسین غیاثی ، میثم یوسفی و همسرش نیلوفر فرزندشاد استفاده کرده و بزودی قرار است این آلبوم را منتشر کند .

کاوه یغمایی پیش از این ، آلبوم مترسک را با آهنگسازی ، تنظیم ، نوازندگی و خوانندگی خودش در سال ۱۳۸۲ پخش کرد و پس از آن ایران را برای چند سال ترک کرد . او در سال ۱۳۸۶ زمانی که در ونکوور کانادا اقامت داشت آلبوم سکوت سرد را منتشر کرد و حالا می خواهد که سومین آلبوم خود را بدست علاقه مندان برساند .

علاوه بر آن کاوه یغمایی که قرار بود پس از مدتها دوری از عرصه موسیقی داخل کشور ، در قالب سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر کنسرتی برگزار کند در حالی که تمام بلیط های کنسرتش به پایان رسید نتوانست روی صحنه برود و آن را به آینده موکول کرد . حالا این روزها کاوه با نوازندگی چون بابک ریاحی پور ، مسعود همایونی ، نیما حمیدی ، نیلوفر فرزندشاد و… در حال تمرین برای کنسرت هستند و طبق شنیده ها قرار است در شهریور ماه با کنسرت دیگری با مخاطبان خود دیدار کند .

بزودی جزئیات سومین آلبوم کاوه یغمایی به نام منشور اعلام می شود .

منبع : موسیقی ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *